بزرگتـرین و تخصصی ترین جامعه مجازی ورزشی کشور

30 % تخفیف خرید کتاب تناسب اندام (قیمت کتاب 28.500 تومان)
% 30 تخفيف
کتاب تناسب اندام

تعداد باقیمانده : نامحدود
کوپن خریداری شده : 9

1,500 تومان
باشگاه بدنسازی و فیتنس
% 20 تخفيف
باشگاه بدنسازی عمران

تعداد باقیمانده : نامحدود
کوپن خریداری شده : 0

40,000 تومان
اعزام مربی حرفه ای فیتنس و بدنسازی به صورت خصوصی
% 20 تخفيف
اعزام مربی خصوصی به محل تمرین شما

تعداد باقیمانده : نامحدود
کوپن خریداری شده : 1

48,000 تومان
کد خبر : 18 NewsCounter تعداد بازدید : 2007 NewsDate 1393/07/23

ناگفته هایی در مورد چربی ها

 

 چربی در رژیم غذایی شما موجب مطلوبیت طعم غذا شده، کمک می کند تا شما سیر شوید. در بدن شما به غشای سلولی کمک و در سیستم عصبی نقش عایق را ایفا می کند. چربی همچنین به عنوان پیش ماده برای ساخت ترکیبات مهم مانند هورمون ها و به عنوان یک جذب کننده نیرو و شوک برای ارگان های داخلی بدن ایفای نقش  میکند. چربی ها به طور عمده در زیر پوست شما قرار داشته بدن شما را عایق و ضربات وارده به بدن را جذب می کنند. چربی همچنین می تواند به عنوان سوخت کار آمد برای فعالیت بدنی مداوم به کار گرفته شود، به ویژه اگر عضلات خود را برای بالا بردن استقامت هوازی تمرین دهید.

چربی های غذایی که میخورید به سلول ها برای تولید انرژي یا بافت چربی برای ذخیره سازی انتقال می یابند. با این حال، چربی موجود در رژیم غذایی تنها راه برای تنها راه برای بدست آوردن این منبع انرژي نیست، بلکه کربوهیدرات ها یا پروتپین اضافی نیز می تواند به چربی تبدیل و در بافت چربی ذخیره شود. بنابراین ما راه های بسیاری برای بدست آوردن چربی داریم اما تنها راه خوب برای از بین بردن آن، فعالیت بدنی است.

تیپ بدنی خود را بشناسید.

1394/02/12

تیپ بدنی شما چیست؟ از لحاظ ژنتیکی شما چاق، عضلانی یا لاغر هستید؟ هر فرد با تیپ بدنی خاصی که دارد، دارای ویژگی های مختلف بدنی است که باید این ویژگی ها در ورزش ها مختلف بخصوص تمرینات فیتنس در نظر گرفته شود.